Suknia dla matki panny młodejŚlub jest bardzo ważną chwilą w życiu każdej kobiety, ale nikt jakoś nie wspomina o tym, jak bardzo istotny jest to moment także dla matki panny młodej, która wydaje swoją córkę za mąż. Z racji tego mama przyszłej małżonki powinna być ubrana w stosowną na ten dzień kreację. Najlepsza będzie oczywiście elegancka suknia.


Suknia dla matki młodej oczywiście nie może być w kolorze białym, ponieważ jest on zarezerwowany dla jednej z najważniejszych osób na ślubie - dla panny młodej. Suknia dla jej matki ma być elegancka, ale nigdzie nie jest powiedziane, ze nie może być to krótka sukienka. Powinna być ona dopasowana do figury matki, podkreślać jej atuty i tuszować niedoskonałości. Nie dla każdej kobiety długa suknia będzie odpowiednia. Przyjęło się twierdzić, ze takie są eleganckie, ale na niskich na przykład paniach będą wyglądały niezbyt efektownie. Matka młodej nie może także założyć sukni w czarnym kolorze. W końcu jest to wesele, a nie pogrzeb.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten blog piszą kobiety, dla kobiet. Poruszamy tu tematy mody i trendów oraz wszystkiego co z tym związane. Staramy się przekazać proste i uniwersalne wskazówki, związane ze sposobem dobierania elementów ubioru do siebie, a do całości odpowiednią biżuterię. Mamy nadzieję że nasi kochani Panowie również skorzystają z informacji tu znalezionych. Zapraszamy.

Sierpień 2014

P W Ś C P S N
« lipiec   wrzesień »
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31